תלבושת אחידה לבית הספר

באתר ''תלבושת'' מגוון אפשרויות לתלבושת אחידה עבור בית הספר, אפנתית, נוחה המתאימה לכל גיל. כל תלבושת אחידה כוללת אפשרות להתאמת גזרה, צבע ושילוב לוגואים וסמלים.

קראו עוד...

חולצות להדפסה לבית הספר

מחפשים דרך נוחה להדפסת חולצות לבית הספר? אתר תלבושת מקצר לכם את תהליך הרכישה ומאפשר לכם להזמין דרך אתר אחד חולצות חלקות להדפסה עם סמל בית הספר באופן נוח וזול.

קראו עוד...

קניות לבית הספר – טיפים לקנייה נכונה

ילדים בבית הספר ובגן מביאים איתם הוצאות לא קטנות. בית הספר מכתיב לנו רשימת ציוד ארוכה, תלבושת אחידה בבית הספר ושאר הוצאות שאנחנו כהורים נדרשים לשאת. איך אפשר להקל על ההוצאה ולהתנהל בצורה נכונה מבלי לשבור חסכונות, להנות ממלתחה נוחה ועשירה לאורך השנה ולספק לתלמיד שבמשפחה את כל מה שהוא צריך כדי להרגיש בנוח בבית הספר?

קראו עוד...

סוגים וגזרות של תלבושת אחידה לבית הספר

עוד רגע מגיעה שנת הלימודים והקניות לבית הספר בשיאן. בין שלל הפריטים שאנחנו רוכשים לילדים בתחילת השנה אנחנו קונים ביגוד חדש שישמש אותם במהלך השנה. תלבושת אחידה לבית הספר אמנם חוסכת לא מעט כסף על קניית מותגים ופריטים ייחודיים, אבל היא עדיין מאפשרת לנו מרחב תמרון אופנתי.

קראו עוד...

קניות לילדים לבית הספר במינימום זמן ומאמץ

קניות לבית הספר הן תהליך מתמשך, שמלווה כל הורה לאורך השנה. מקניית הציוד הראשוני בחופש הגדול, רגע לפני שנפתחת שנת הלימודים ועד להשלמות הדרושות כמעט בכל חודש. בין היתר, אנחנו מוצאים את עצמנו עומדים בתורים ארוכים כדי להדפיס חולצות ומדי תלבושת אחידה, לרוב בחנויות שמציעות הדפסה לריכוז של כמה בתי ספר שונים. זמן, מאמץ וגם לא מעט כסף מושקעים במירוץ אחרי החולצה הנעימה והאיכותית, שעליה יודפס סמל בית הספר.

קראו עוד...

דברים שצריך לקחת בחשבון לקראת חזרה לבית הספר

התקופה שבסוף חודש אוגוסט היא מרגשת ומיוחדת - תקופת החזרה לבית הספר. ישנן לא מעט הכנות לקראת החזרה וצריך לארגן את החפצים, לקנות חפצים חדשים, להכין מראש את הספרים וחוברות הלימוד וכמובן לבדוק האם החולצות של התלבושת האחידה עדיין מתאימות במידה או שצריך להתחדש ולקנות חולצות חדשות. כל החנויות המתמחות בצעצועים או בציוד משרדי מגדילות את המלאי של כל החפצים הדרושים לבתי הספר והגנים וכך יכול כל ילד לבחור את הציוד שבו הוא מעוניין.

קראו עוד...

חולצות בית ספר בתל אביב

עם כל כך הרבה בתי ספר בעיר אחת, מגוון עצום של חנויות המציעות חולצות בית ספר במחירים שונים והמון הורים שמחפשים פתרונות זולים ונוחים, אתר תלבושת הוא הפתרון המושלם. אם אתם מחפשים חולצות בית ספר בתל אביב לתלבושת אחידה, זה המקום לחפש בו.

קראו עוד...

חולצות בית ספר בנתניה

בתוך רשימת המטלות הארוכה שאיתה מתמודדים הורים לאורך שנת הלימודים, הדפסת חולצות לתלבושת האחידה היא מטלה שנשמעת זניחה אבל יכולה להיות גם מורכבת. בערים רבות, כמו גם בנתניה, ניתן לראות תורים ארוכים של הורים שמחפשים להדפיס סמלי בית הספר על חולצות ומתמודדים עם הוצאה גבוהה ובזבוז של זמן. אפשר להזמין חולצות בית ספר בנתניה בלי לצאת מהבית ובכך לחסוך זמן ובדרך כלל גם כסף.

קראו עוד...

חולצות בית ספר בחולון

מרבית ההורים מברכים על העובדה שבית הספר מבקש תלבושת אחידה. גם בחולון עיר הילדים, נוהגים בתי ספר שונים לדרוש הופעה רק בתלבושת בית ספרית, שכוללת חולצות עם הדפסה של סמל בית הספר. אתר תלבושת מאפשר לכם להזמין חולצות בית ספר בחולון בלי לצאת מהבית.

קראו עוד...

חולצות בית ספר בכפר סבא

הדפסה על חולצות בית ספר היא משימה איתה מתמודדים הורים בכל תחילת שנה ובדרך כלל גם מספר פעמים במהלך השנה. אם אתם צריכים להדפיס חולצות בית ספר בכפר סבא אתם ממש לא צריכים להתרגש. אתר תלבושת מאפשר לכם להזמין חולצות בית ספר עם סמלי בתי הספר של העיר ולהנות מהזמנה ישירה עד הבית.

קראו עוד...

המרדף אחרי מתנת סוף שנה מושלמת

בערך אחרי חופשת פסח ועד ההורים בכיתה שלכם מתחיל להיות אחוז דיבוק בכל הנוגע לתכנון קניית מתנות סוף שנה – אוספים כסף, מוציאים מכתבים רשמיים, עושים שיחות ועידה להתייעצות: הכל כדי להגיע לסוף שנת הלימודים עם מתנה מושלמת למחנכת ושאר המורים שדאגו להשכיל ולחנך את הבייבי שלהם.

קראו עוד...

קניית בגדים לילדים באינטרנט- לבית הספר, לחגים ולאירועים

החיים בימינו מהירים מאוד ודורשים מאיתנו לעמוד בקצב. בין שלל העיסוקים שיש לנו, יש לנו גם את הטכנולוגיה שנמצאת בכף היד שלנו, והיא יכולה לעזור לנו לפחות בחלק מהמטלות שלנו. אחד מהמטלות הללו זה קניות באינטרנט, ואם להיות יותר ספציפיים- קניית בגדים לילדים. אצל ילדים, האופנה מתחלפת מהר, וכך גם המידות של הילדים, שעדיין גדלים. יש מספר אתרים דרכם ניתן לקנות בגדים לילדים, חלקם בארץ, חלקם בחו"ל, השיקול הוא כמובן שלכם.

קראו עוד...

שש דרכים לבילוי מדליק בחופש הגדול

הנה אנחנו מגיעים לחודשיים הארוכים ביותר בשנה – החופש הגדול. כדי שהחופש הגדול לא יהפוך לעונש הגדול עבור ההורים ולשעמום הגדול עבור הילדים, חשבנו להציע לכם עוד כמה אפשרויות בילוי לא רק מעניינות ומרתקות, אלא גם נוחות לכל כיס (ותסכימו איתנו, הוצאות זו החולייה החדשה של חודשי יולי אוגוסט!).

קראו עוד...

ארבע נקודות למחשבה בבחירת החוג לילד

החיפוש אחרי החוג המושלם מתחיל הרבה לפני תחילת שנת הלימודים. מעניין אם מישהו פעם בדק את סטטיסטיקת הגירושין על בסיס אי הסכמה לאיזה חוג ההורים מתכוונים לשלוח את האוצר שלהם. האם לבחור חוג אחד? או כמה חוגים? האם למלא לילד או ילדה לו"ז עמוס כמו של אלוף בצה"ל או דווקא לבנות על כך שאפשר להסדר רק בלי חוגים בכלל.

קראו עוד...

איך לסדר את תיק בית הספר בקלות ובכיף – חמישה טיפים

איך גורמים לתיק בית הספר לא לשקול כמו שק מלט ממוצע? איך לשמור עליו מלהפוך לבית קברות לכריכים שנשכחו? תיק בית ספר זה אחת הרוטינות היומיומיות המשעממות, אך חשובות ביותר. בואו נראה איך הופכים את הדבר הזה למשחק כיפי ומדליק.

קראו עוד...

קניות לבית ספר - מה שכל ילד צריך שיהיה לו

עוד שנה עוברת ועוד שנה חולפת והילדים חוזרים לבית הספר ועולים כיתה. ולמרות חוק חינוך חובה חינם, ישנו ציוד בסיסי אותו יש לקנות ועליו לא ניתן לוותר והוא ישמש את הילדים לכל אורך השנה. מה כל ילד צריך שיהיה לו? ואילו פריטים הם ממש בגדר חובה?

קראו עוד...